piątek, 12 sierpnia 2011

carmexowy konkurs:)

Jest Was ponad 500, więc może czas na mały konkurs,hmm ?

Do wygrania są balsamy do ust firmy Carmex - dla mnie to kultowa marka/ troche jak coca-cola ale w dziedzinie kosmetyków. Mam nadzieje że o niej słyszeliście, boo właśnie wprowadzają oni nowy truskawkowy smak.Zasady proste jak zawsze :

lubicie facebooka carmexu tu
lubicie mojego facebooka tu
zostaw komentarz pod tym postem ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz adresem mailowym

Do wygrania 5 truskawkowych balsamów!


POWODZENIA !! :* 
Ściskam 


146 komentarzy:

  1. Paulina Maciboch
    paola321@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Magdalena Kowalczyk
    magkow13@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  3. Aleksandra Ratyna
    aleksandra.ratyna93@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  4. Wiktoria Czubakowska
    wikaax2@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  5. Iwona Paulina
    paulina80@gazeta.pl

    OdpowiedzUsuń
  6. Ewa Wiktorowicz
    m.e.w@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  7. Sylwia Pasik
    sylwia.pasik1@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  8. Lubię na fcb jako Cuksowa, więc moje nazwisko chyba niepotrzebne tu? :):P

    cuksowa@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  9. Paula Wrzecionowska
    futuristka@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  10. Martyna Orzech
    martyna.orzech@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  11. Magdalena Falenta
    panna.magdalena@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  12. Karolina Godlewska
    godles131@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  13. Roksana Danicka danickaroxsi@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  14. uwielbiam carmex i to pieczenie na ustach ;)
    Asia Dawid
    asia_dawid@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  15. Kasia Maniszewska
    kamman91@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  16. Dominika Złotkowska
    zlotko98@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  17. Ewelina Zmysłowska
    ewelina.leszno@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  18. Klaudia Pstrągowska
    klaudiofon@gmail.com
    :)

    OdpowiedzUsuń
  19. Natalia Chwiałkowska, n.chwialkowska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  20. Małgorzata Zamarlik
    mdrobka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  21. Joanna jaworska
    joanna4455@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  22. Agata Saternus
    athaga@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  23. Katarzyna Kołodziej
    redzio153@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  24. Claudia Podleśny
    claudia.podlesny@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  25. Miałam wiśniowy i miętowy - oba bomba. Ciekawe, jak się spisze truskawa :)

    Ilona Pawłowska, kokunio@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  26. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  27. Anna Daniłowska
    danonobus@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  28. Joanna Królak
    xoxashleexox@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  29. Gosia Królewicz
    acegosia@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  30. Klaudia Płaza
    klaudia.plaza@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  31. Monika Jaszczyszyn
    monika.jaszczyszyn@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  32. Angelika Ryszewska
    andziaaa158@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  33. Joanna Siwka

    newyorka88@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  34. olga piotrowska

    olgapiotrowska@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  35. Alina Tokarska,
    pannanatasha@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  36. Ewa Kowalska
    ewa90_90@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  37. Dominika Winkler
    dominique-f@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  38. Sylwia Maksym
    maxyma87@gmail.com


    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  39. Ewa Nikiforuk
    nikiforuk.ewa@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  40. kasia gonet
    kasiaraven@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  41. Karolina Smulska
    smulson193@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  42. Paulina Huczko
    paulaapaulaa@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  43. Gabriela Kruk
    gabriela.kruk90@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  44. Sandra Lehmann
    lehmann.sandra05@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  45. Małgorzata Łyźniak
    gosik1611@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  46. Magdalena Koczwara
    madzia0922@yahoo.com

    OdpowiedzUsuń
  47. Hania Ogórska
    h.ogorska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  48. kamila konopińska
    kamilla1426@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  49. Joanna Grabowska
    asia94-94@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  50. Karolina Kochanek
    karolak1994@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  51. Justyna Pietkiewicz
    justa95_1995@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  52. Karina Zygmont trzcinamyslaca@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  53. Emilia Góra
    emiilciia@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  54. Joanna Pieczaba
    adosia77@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  55. Daria Zwolińska
    zwolinska.d@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  56. Agata Moskała
    agata.moskala.85@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  57. Marta Zator
    yellow-submarine18@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  58. Katarzyna Marciniak
    k.marciniak4@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  59. Milena Słowikowska
    milena_1997@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  60. Anna Filipek
    filipek.ania@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  61. Ela Andrzejewska
    elciaa1004@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  62. Adamska Dorota
    dorota93_160@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  63. Kinga Błasiak
    kinia556@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  64. Klaudia Górzna
    lufleefashion@tlen.pl

    OdpowiedzUsuń
  65. Paulina Niemyjska
    pniemyjska1@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  66. Magda Rokicka
    madzia0013@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  67. Magdalena Kliś
    mmmadziana@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  68. Aleksandra Pionke
    alexpi@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  69. Agata Kosiorowska
    agaciasztum@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  70. Karolina Milaniak
    karolcia.m77@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  71. Kamila Osińska
    kami_1989@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  72. Anna Winogrodzka
    annawinogrodzka1@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  73. Agnieszka Owczarek
    agnieszka_10.07@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  74. Patrycja Korbanek
    patrycja.korbanek@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  75. Maja Mówińska
    maja.mowinska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  76. Dominika Gierszewska

    dominika-gierszewska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  77. Alicja Dąbrowska

    aea.dabrowska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  78. Klaudia Pawlicha
    klaudia.pawlicha@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  79. Paulina Juchnik
    pjuchnik@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  80. Magdalena Rębowiecka
    magdarebowiecka@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  81. Patrycja Kozieł

    patikozie@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  82. Magdalena Osuch
    drzewotree@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  83. Dominika Ślazyk
    dommje@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  84. Julita Florczak
    julciakozak@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  85. Martyna Sołtyszewska
    brawurka1417@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  86. Justyna Matejek
    justyna1345@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  87. monika wolna
    monikawolna2@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  88. Kaśko Kowalik

    myszkakati@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  89. kinga.krzymowska@wp.pl
    Kinga Krzymowska

    OdpowiedzUsuń
  90. Patrycja Okarmus, tysiak_19@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  91. Judyta Ślosarczyk
    judyta290989@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  92. Katarzyna Jończyk
    dinitte@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  93. Agnieszka Bodziony
    agabdzn@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  94. Karolina Sokólska
    karolinahej@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  95. Konrad Garanty
    garantykonrad@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  96. Agnieszka Jaworska, jawora.aga@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  97. Witam!
    Karolina Skrzypczak
    meisster@interia.eu

    Pozdrawiam serdecznie :D

    OdpowiedzUsuń
  98. Ewelina Słomska
    evelina@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  99. Patrycja Róża Tałałaj
    dzambus@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  100. Daria Kociuba
    riciakstyle@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  101. Agnieszka Bober
    aga.bober@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  102. Katarzyna Jakubowska
    thekatherina@gazeta.pl

    OdpowiedzUsuń
  103. Roksana Wąż
    roksana2103@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  104. Laura Olszewska
    lauraolszewska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  105. Paulina Michoń
    magnolca@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  106. Karolina Pecyna
    karolina921027@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  107. Aleksandra Rusinek
    aleksashkina@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  108. Magdalena Rał
    cikusia@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  109. Natalia Józwik
    kutanga92@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  110. Joanna Radwańska sloneczkoslu@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  111. Natalia_Sobiech
    natalia_Sobiech@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  112. Marysia Kujawińska
    marula98@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  113. Asia Kotłowska
    asiulek260@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  114. Zuzanna Kawa

    zuzanna.kawa@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  115. Joanna Kołodziejska
    genia33@interia.eu

    OdpowiedzUsuń
  116. Iga Kucharska
    iga.kucharska@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  117. Ewa Krzempek, evakrzempek@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  118. Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki na inwestycje? Udzielamy pożyczki od $15.000,00 zapisu do $850.000,00 w 2% odsetek na-rok, nasza oferta kredytu jest 100% gwarancji i tylko w poważnych klientów. Świadczymy usługi takie jak; Kredyty samochodowe, kredyty mieszkaniowe, mobilny, kredyty kapitałowe, pożyczki działalności, osobiste pożyczki itp Aby uzyskać więcej informacji, e-mail: george_douglas127@outlook.com

    OdpowiedzUsuń